• Muti peletuslahus BROS 500ml

 

 Lahus muttide vastu. Lõhn peletab efektiivselt mutte.

Toimeained: lavendliõli 0,05% (0,05g/100g).

Kasutusjuhend: teha kidlaks, millised mutimullahunnikud on värsked ja millised on hetkel asustatud muttide poolt. Nendes kohtades avada muttide käik ja valada sisse umbes 30ml preparaati. Peale seda tihendada auk nii, et lõhnal oleks kerge levida kanali sees. Preparaat hakkab toimima kohe peale kasutamist ja maksimaalne toime saavutatakse 1-2 päeva pärast. Soodsatel ilmastikuoludel (vähesed sademed), toimib preparaat umbes 2 kuu jooksul. Peale tugevat vihma tuleb protseduuri korrata.

Eesmärk: muttide hävitamine lennujaamade, hüdrotehniliste muldehitiste, samuti spordirajatiste territooriumil.
Preparaat ei ole mõeldud taimede kaitseks.

Ettevaatusabinõud: tuleohtlik. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Kanda sobivaid kaitsekindaid. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Sisaldab biotsiidi. Reg.nr. 0513/09. Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga. Pärast sattumist nahale: loüutada kohe jooksav vee suure kogusega ja seebiga. Pärast sattumist silma: viivitamatult pöörduda silmaarsti poole.
Preparaat hoida temperatuuril 5- 25 kraadi vahel, toiduainetest ja loomasöödast eemal. Preparaadi jäägid ja tühi pakend utiliseerida kui olmejäätmed.

Lisa arvamus

Arvustuse lisamiseks palun logi sisse või loo uus konto.

Muti peletuslahus BROS 500ml

  • Tootja: BROS
  • Mudel: P0106
  • Saadavus: Laos
  • 5.80€

  • Maksudeta: 4.83€